Oni zakwalifikowali się do udziału w XII OMFP Hoffer Superhit Festival’ Działdowo 2019

Prezentujemy Państwu listę osób zakwalifikowanych do udziału w XII OMFP Hoffer Superhit Festival’ Działdowo 2019

Kat I (13-18 lat):

  1. Ida Szebla – Kłodzko
  2. Natalia Kawszyn – Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Płocku
  3. Ignacy Błażejowski – Studio Piosenki Kids Art. Krosno
  4. Julia Nawrocka – Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej w Warszawie
  5. Martyna Zygadło – Częstochowa
  6. Paulina Cholewa – Chojna Szczecińska
  7. Julia Kuszkowska – Studio wokalne w Olsztynie
  8. Magdalena Pająk – Studio Piosenki Kids Art. Kraków
  9. Ula Zubek – Warszawa
  10. Ewelina Jaśniak – Poznań
  11. Agnieszka Letniowska – Dolnośląski Inkubator Art-Przedsiębiorczości w Bielawie
  12. Gabriela Jeleń – Studio Piosenki Kids ART. Michałowice (woj. małopolskie)
  13. Wiktoria Zwolińska – Kraków
  14. Natalia Jagodzińska – Radziejowski Dom Kultury
  15. Izabela Karczewska – Hajnowski Dom Kultury Hajnówka
  16. Klaudia Łacka – Studio Piosenki Kids ART. Nisko (woj. podkarpackie)
  17. Jakub Krajkowski – MDK Działdowo
  18. Norbert Wronka – Wschowa
  19. Patrycja Szczęsna – MDK Działdowo
  20. Julia Biłek – Czeladź
  21. Zuzanna Krawczyk – Radziejowski Dom Kultury

Lista rezerwowa:
Aleksandra Makowska – Studio Piosenki Kids ART. Warszawa
Maja Trepczyńska – MDK Gorzów Wlkp.
Zuzanna Czajkowska – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lidzbarku
Jakub Malinowski – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy

Kat II (19-28 lat):

  1. Maja Mędrek – Warszawa
  2. Alicja Śmielak – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury im. Aleksandra Patkowskiego w Ożarowie
  3. Filip Rychcik – Zakroczym
  4. Magdalena Chołuj – Morawica
  5. Ewelina Kisiel-Kraćkowska – Akademia Muzyczna im. Grazyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi
  6. Paulina Mogielska – Studio Wokalne Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie
  7. Sebastian Dudzik – Dąbrowa Górnicza
  8. Irena Ilczyszyn – Giżycko
  9. Paulina Lenda-Kozub Świdnica
  10. Monika Schaumkessel – Piła
  11. Kamil Kowalski – Warszawa
  12. Aleksandra Golec – Gdańsk
  13. Nicholas Malulu – Działdowo
  14. Mateusz Pawłowski – Świecie

Lista rezerwowa:
Aneta Tanasiewicz – Rybno
Marta Wiadrowska – Lidzbark

Wieczorna Gala Laureatów, którą uświetni koncert Michała Szpaka z zespołem, rozpocznie się o godz. 18.00. 

Bilety w cenie 60 zł można nabyć w biurze MDK ul. Wolności 64 oraz na portalu internetowym >>> Eventim.pl.